Sultanvadi Özel Güvenlik Hizmetleri

Firmamız, 24 Haziran 2004 tarihinde 5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasasının yürürlüğe girmesiyle 2007 yılında Sultan Vadi Özel Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmetleri LTD. ŞTİ. olarak kurulmuş olan firmamız;

Firmamız, kuruluşumuzdan bugüne daima müşteri, ihtiyaç ve çözüm odaklı olmayı hedef almış, artan iş potansiyelinin beraberinde getirdiği personel artışıyla da hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmıştır.

Firmamız, "Eğitimde Zirve" sloganı ile çıktığı bu yolda müşterilerine hep güven vermiş, gerek hizmet kalitesi gerekse sağlamış olduğu karşılıklı “güven” sayesinde hizmette hep tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Eğitim Kurumumuz, Sultanbeylide 200 metrekareden fazla alan üzerinde 3 ayrı modern sınıftan Pendik’te ise 150 metrekare alan üzerinde 2 ayrı modern sınıftan oluşmakla beraber, firmamıza başvuran gençlerimize alanında uzman olan eğitmenler tarafından gerekli eğitim verilerek vasıflı bir meslek sahibi yapılmaktadır.

Alanında tüm basamakları birer birer çıkarak, üst seviyede bilgi birikim ve tecrübeye ulaşan firmamız "Eğitimde Zirve" sloganıyla çıktığı bu yolda, yıllara dayanan tecrübesini, bilgi ve birikimini her zaman siz müşterilerle paylaşmanın onur ve gururunu yaşamaktadır.

Alanımızda birbirimize inandığımız, hizmette kendimize güvendiğimiz için haklı olarak tüm müşterilerimize ve öğrencilerimize:

"Bize Güvenin" diyoruz

 
image
image
image
image

Sultanvadi Özel Güvenlik Eğitim Kurumları Tic.San.Ltd.Şti. © All rights Reserved

Hosting : Hisar Hosting Tasarım : Hisar Tasarım